Aktualności - Muzyka

Biało-czerwona PGE Arena dla Bon Jovi

2013-06-14 09:57:48

Wspaniałą oprawę koncertu Bon Jovi na PGE ARENA w Gdańsku przygotowują polscy fani zespołu. Na stadionie ma zostać rozciągnięta olbrzymich rozmiarów biało – czerwona flaga, w naszych narodowych barwach mają także świecić tysiące bransoletek. Z kolei dla Jona Bon Jovi przygotowana została koszulka reprezentacji Polski.

Do pierwszego w Polsce koncertu grupy Bon Jovi pozostało już niewiele czasu.

W naszym przypadku to już ostatnia prosta przygotowań – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Ogrom pracy czeka jednak nie tylko organizatorów, ale także fanklub zespołu, który robi wszystko, żeby Jon Bon Jovi i jego koledzy zapamiętali wizytę w Polsce jako wyjątkową. W związku z tym w trakcie koncertu nie zabraknie atrakcji. Propozycji w jaki sposób uświetnić pierwszy występ Bon Jovi w Polsce było bardzo dużo. Od najbardziej kuriozalnych, jak sterowiec z powitalnym napisem nad stadionem, po te, które zostały ostatecznie wybrane jak: flaga, czy bransoletki – opowiada Artur Bogdański z polskiego fanklubu grupy Bon Jovi. Jedną z głównych atrakcji podczas koncertu na PGE ARENIE ma być specjalna flaga, którą przygotował polski fanklub zespołu.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem flagę chcemy rozwinąć równo z początkiem czwartego utworu, z reguły jest to piosenka „Raise Your Hands”. Flaga ma być już wtedy przygotowana do rozwinięcia. Prosimy serdecznie wszystkie osoby, które będą znajdować się na dolnych sektorach stadionu o pomoc. To od ich zaangażowania zależy sukces całej akcji – wyjaśnia szczegóły Agata Matuszewska, koordynatorka akcji. Tradycją podczas europejskich koncertów grupy stało się także konfetti, które jest wyrzucane w górę przez fanów pod sceną podczas utworu „Captain Crash & The Beauty Queen From Mars”. Jako, że ta piosenka była dość często grana podczas bieżącej trasy warto i na to się przygotować.

Ostatnią atrakcją mają być bransoletki. Ma je założyć kilka tysięcy fanów. Wszystkie bransoletki będą w kolorze czerwonym. Plan zakłada uruchomienie bransoletek na początku pierwszego bisu, gdzie w tym samym czasie trybuny proszone są o świecenie telefonami komórkowymi. W rezultacie powinniśmy uzyskać piękny efekt biało-czerwonej flagi. Prosimy serdecznie wszystkich o udział, przekazywanie opasek dalej i informowanie o czasie, kiedy trzeba je uruchomić. Ważne, by nie robić tego wcześniej – wyjaśnia Adrian Burnus z polskiego fanklubu Bon Jovi.

Dla Jona Bon Jovi przygotowano również koszulkę reprezentacji Polski. Członkowie fanklubu mają nadzieję, że wokalista założy ją podczas koncertu.

ip

Słowa kluczowe: jon bon jovi koncert pge arena gdańsk data bilety because we can kup bilet what about now
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Marta Zalewska
Marta Zalewska w klipe do piosenki "Hey You" [WIDEO]

Zobacz teledysk promujący debiutancki album artystki.

Daddy Yankee zagrał w Krakowie [FOTO]

Zobaczcie, co działo się na koncercie autora hitu "Despacito".

Kaiser Chiefs prezentują nowy singiel [WIDEO]

Posłuchajcie tanecznego "People Know How To Love One Another", który z pewnością podbije wakacyjne parkiety.

Polecamy
Rozkwitanie i niszczenie według Matta Darey'a
Rozkwitanie i niszczenie według Matta Darey'a

Choć jest już bardzo znanym i doświadczonym muzykiem, to na swój debiutancki krążek kazał czekać ponad dekadę.

Konkurs na Indywidualność Jazzową...
Konkurs na Indywidualność Jazzową... Wrocław

Poznaliśmy zespoły, które wystartują w konkursie na Indywidualność Jazzową 43. Festiwalu Jazz nad Odrą.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Marta Zalewska
Marta Zalewska w klipe do piosenki "Hey You" [WIDEO]

Zobacz teledysk promujący debiutancki album artystki.

Daddy Yankee zagrał w Krakowie [FOTO]

Zobaczcie, co działo się na koncercie autora hitu "Despacito".

Konkurs Ziaja