Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Świąteczna odsłona...Elvisa Presleya!

2017-09-18

Album CHRISTMAS WITH ELVIS AND THE ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA zawiera nagrania z bożonarodzeniowych albumów Elvisa: “Christmas Album” z 1957 roku  oraz  “Elvis Sings the Wonderful World of Christmas” z 1971 roku w nowych aranżacjach przygotowanych przez orkiestrę symfoniczną.

Elvis

Sony Music, RCA Records oraz Legacy Recordings z duma zapowiadają nową, świąteczną kompilację bożonarodzeniowych utworów Elvisa Presleya nagranych z towarzyszeniem The Royal Philharmonic Orchestra. Premiera tego niezwykłego albumu będzie miała miejsce 6 pażdziernika 2017 roku.

Wyprodukowany przez Nicka Patricka i Dona Reedmana album to kontynuacja dwóch poprzednich albumów nagranych z towarzyszeniem Orkiestry:  If I Can Dream: Elvis Presley with The Royal Philharmonic Orchestra (sprzedany w ponad 1,5 miliona kopi) oraz  The Wonder Of You: Elvis Presley with The Royal Philharmonic Orchestra (sprzedany w ponad  800,000 egzemplarzy)

Album CHRISTMAS WITH ELVIS AND THE ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA ukaże się 6 października na płycie CD, płycie winylowej oraz dostępny będzie w formacie cyfrowym.

"Mam nadzieję, że uciszy Cię ten nowy świąteczny album, pisze Priscilla Presley, "Wybrane utwory to piosenki, które bardzo podobały się Elvisowi i byłoby miło, gdyby w tym wyjątkowym czasie ponownie towarzyszyła mu Orkiestra Filharmonii Królewskiej. Jestem przekonana, że będzie się On uśmiechał…”

Wydana w 1957 roku płyta “Christmas Album” obchodzi swoje sześćdziesięciolecie. Album ten stał się najlepiej sprzedającą się płytą bożonarodzeniową wszech czasów. Interpretacje świątecznych klasyków zaśpiewane przez Elvisa stały się integralną częścią muzyczną świąt Bożego Narodzenia na całym świecie. Album ten sprzedał się w ponad trzech milionach egzemplarzy!

Materiał z albumu CHRISTMAS WITH ELVIS AND THE ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA zostanie zaprezentowany na żywo podczas listopadowej trasy koncertowej w Wielkiej Brytanii. Koncerty odbędą się w dniach 23-30 listopada w Glasgow, Leeds, Newcastle, Birmingham, Manchesterze i Londynie.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama