Albumy muzyczne
nowość ZNAKI

O.Y.S ZNAKI Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ZNAKI" (O.Y.S). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: O.Y.S.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ZNAKI".

Płyta nr 1

  1. 1. ZNAKI - O.Y.S

O albumie

O.Y.S wraca ze zdwojoną mocą! Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel „ZNAKI”, który powstał we współpracy z BRAINFREEZEREM.

Wokalistka O.Y.S i producent muzyczny Brainfreezer tworzą duet, którego misją jest ponowne zdefiniowanie polskiej elektroniki. Delikatny wokal, oryginalne teksty i brzmienia żywych instrumentów to 3 podstawowe elementy ich tracków. Muzyka duetu bazuje również na wrażliwości, nieszablonowej wizji klubowych bitów i ogromnej potrzebie wyrażania siebie. „Znaki” to ich trzeci wspólny singiel.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "ZNAKI" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ZNAKI".
Polecamy
O.Y.S
O.Y.S - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!