Albumy muzyczne
nowość Złoty Środek

Grizzlee Złoty Środek Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Złoty Środek" (Grizzlee). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Grizzlee.

  • Gatunek: Reggae
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-09-01

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Złoty Środek".

O albumie

Grizzlee, czyli Kamil Raciborski dał się poznać jako wokalista takich składów, jak EastWest Rockers, Managga i Mixtura. Gościnnie występował na płytach wielu znanych wykonawców, m.in. Pezeta, Molesta Ewenement, Mesajah i Pokahontaz. Z kolei Miyo to duet producencki, który tworzą DJ Mafia Mike i Johny Black. Na koncie ma współpracę m. in. z Tymkiem, Smolastym i Bedoesem.

Grizzlee i Miyo wspólnie stworzyli album „Złoty Środek”, który ukazał się 1 września nakładem Step Records. Album został wypuszczony zupełnie za darmo w serwisach streamingowych, jako prezent dla wszystkich słuchaczy w tych trudnych czasach. 

Na płycie znalazło się dziewięć utworów utrzymanych w stylistyce pop, EDM i dancehall. Gościnnie wystąpili na niej tacy artyści, jak Merghani czy Tymek.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Złoty Środek" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Złoty Środek".
Polecamy
Grizzlee
Grizzlee - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!