Albumy muzyczne
nowość Zjednoczone stany

Damian Ukeje Zjednoczone stany Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Zjednoczone stany" (Damian Ukeje). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Damian Ukeje.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-05-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zjednoczone stany".

O albumie

Damian Ukeje o piosence - "Kiedy kończy się miłość i nic nie pojawia się w jej miejscu, to czas na zjednoczone stany świadomości, nawet jeśli prowadzi to do rewolucji i zmian. To jest piosenka dla wszystkich, którzy czekają w swoim życiu na zmianę. To, czy ta zmiana nadejdzie, zależy wyłącznie od nas samych.” 

Rok 2022 to nowe otwarcie w karierze Artysty.
Damian Ukeje zmienił się nie tylko wizualnie ale też muzycznie. Współpraca z Filipem Jurczyszynem (Natalia Przybysz, Ania Dąbrowska) zaowocowała melodyjnymi, radiowymi kompozycjami. 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Zjednoczone stany" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zjednoczone stany".
Polecamy
Damian Ukeje
Damian Ukeje - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!