Albumy muzyczne
ZERODWANA BOYZ MIXTAPE

Kukon ZERODWANA BOYZ MIXTAPE Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ZERODWANA BOYZ MIXTAPE" (Kukon). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kukon.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "ZERODWANA BOYZ MIXTAPE".

O albumie

Końcówka 2021 roku to okres jaki Kobik poświęca na promocję swojego nowego mixape’u „ZERODWANA BOYZ MIXTAPE”, który ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku. Po dwóch nieźle przyjętych singlach „Elon Musk” i „Piąty bieg” reprezentant BORCREW przygotował prawdziwą petardę. Do utworu „Pole golfowe” zaproszony został Kukon i wspólnie z Kobikiem przygotowali jeden z najciekawszych rapowych numerów, spośród grudniowych premier. Bit to dzieło Pieruuna.

Singlowi towarzyszy klimatyczny visualizer, który przygotował Barti Visuals. Materiał obejrzeć można na oficjalnym kanale Kobika na YouTube.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ZERODWANA BOYZ MIXTAPE" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ZERODWANA BOYZ MIXTAPE".
Kukon
Kukon - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!