Albumy muzyczne
polecamy Zaraz wracam

Zaraz wracam Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Zaraz wracam". Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: MJM Music PL
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2015-02-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Zaraz wracam".

Płyta nr 1

O albumie

„Zaraz wracam” zaistniało na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia we wrześniu 2011 roku. Pierwszą audycję rozpoczął Morrissey. Zaśpiewał „Every Day Is Like Sunday”. Od tego czasu niedziela stała się dla mnie najważniejszym dniem tygodnia. Od południa dzielę się ze słuchaczami Trójki nagraniami, których zazwyczaj jeszcze nigdzie nie można usłyszeć. Przynoszą je artyści, polecają przyjaciele, szperam w sieci. Z niecierpliwością odsłuchuję nagrań swoich ulubieńców. Sprawdzam czy stworzyli coś nowego, czy będę chciał sięgnąć po ich następny album? Pojawiają się też dźwięki twórców jeszcze nie znanych, którzy mają szansę powrócić z ciekawymi dokonaniami. Studio przy Myśliwieckiej odwiedziło wielu muzyków. Iranki Mahsa i Marjan Vahdat, Lemolo, Guy Sigsworth ... to tylko niektórzy. I właśnie po to, żeby ich dokonania pozostały z nami, oddaje w ręce słuchaczy płytę. Znalazło się na niej kilkanaście utworów, które zabrzmiały w Trójce w niedzielne popołudnia. Zapraszam do „Zaraz wracam”. I to zarówno do posłuchania płyty jak i słuchania audycji. Być może za kilka miesięcy pojawi się kolejna kompilacja z najciekawszymi utworami z tego programu – Artur Orzech.

Tracklista:
1. SOHN - Tremors
2. THE AIKIU - Win (feat. JD Samson)
3. IMOGEN HEAP - Minds Without Fear
4. UNTIL THE RIBBON BREAKS - Back To the Stars
5. GRACE WOODROOFE - Transformer
6. FAREWELL DEAR GHOSTS - Fire
7. ELSIANE - Slowbirth
9. HIGHSAKITE - In and Out of Weeks
10. WHO IS ZOE? - London is calling
11 LEMOLO - Letters
12. TAYLOR McFERRIN - Postpartum
13. ÁSGEIR - Lupine Intrigue“
14. SAM LEE - The Ballad Of George Collins
15. JOHN BUTLER TRIO - Blame It On Me

Inne wydania tego albumu

Album "Zaraz wracam" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Zaraz wracam".

Więcej

Spodobał Ci się album "Zaraz wracam"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku rock, płyty z roku 2015, płyty z gatunku rock z roku 2015, płyty na literę Z.
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!