Albumy muzyczne
Z Archiwum X2

Dwa Sławy Z Archiwum X2 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Z Archiwum X2" (Dwa Sławy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dwa Sławy.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-01-21

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Z Archiwum X2".

Płyta nr 1

O albumie

Na każdej domówce jest pokój z Youtubem. Jeżeli lecą tam Eric Sermon, Timbo i Preemo, a w pokoju stołowym Returnersi akurat walą wódę, to może się skończyć dogadaniem na wspólną płytę z flejworem lat wcześniejszych. Mamy to.

„Z Archiwum X2” to radość z muzyki przekonwertowana na zera i jedynki. To wełna mineralna oddzielająca nas od zmęczonych sąsiadów. To nasze luźne myśli odciśnięte w tkance miejskiej, a niekiedy wątpliwości próbujące się z niej wyrwać.

„Z Archiwum X2” to rymy i bity. Album został w całości wyprodukowany album przez The Returners, gościnnie: JWP, Łona, Bisz, Bonson, Gruby Mielzky, Undadasea (Pers, Domi)

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Z Archiwum X2" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Z Archiwum X2".
Dwa Sławy
Dwa Sławy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!