Albumy muzyczne
Wujek G.

Bovska Wujek G. Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wujek G." (Bovska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bovska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-02-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wujek G.".

Płyta nr 1

  1. 1. Wujek G. - Bovska

O albumie

Jak się dzisiaj czujesz? Czuje się…. No właśnie. Wpisywałaś/eś kiedyś w wyszukiwarkę Google to sformułowanie? Wyniki zadziwiają. Samotna, gruba, głupia…. naprawdę tak źle o sobie myślimy? - mówi Bovska. 

Wujek G. to piosenka dla każdego, kto czasem ma problem ze złapaniem dystansu do samego siebie. Bohaterkami teledysku jest 6 dziewczyn. Różni je wzrost, wiek, styl i uroda, ale łączy nić porozumienia. Każda ma momenty słabości, wątpi w siebie, ma gorszy czas - to normalne. Tylko czy warto szukać odpowiedzi tam, gdzie ich nie ma? Tekst piosenki mówi właśnie o tym, jednak z przymrużeniem oka. 

Bovska przedstawia silne, niezależne, pewne siebie kobiety, które wiedzą czego chcą, albo nie boją się stawiać sobie wyzwań i trudnych pytań. A we wspólnocie jest ich siła. Gestami, zachowaniem i tańcem tę siłę pokazują. 

Teledysk jest kontynuacją video do poprzedniego singla, „Będę przy Tobie”. Zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym kończy się poprzedni klip. Dzięki temu jest on pewnego rodzaju przedłużeniem i dopełnieniem historii. 

To kolejna współpraca Bovskiej z Marcinem Kopcem, który jest reżyserem teledysku i autorem zdjęć. 

„Wujek G” to wspólna kompozycja Bovskiej, będącej także autorką tekstu oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem trzech dotychczas wydanych albumów artystki. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wujek G." miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wujek G.".
Bovska
Bovska - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja