Albumy muzyczne
nowość Wielkie Miasta

Nicole Trębacz Wielkie Miasta Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wielkie Miasta" (Nicole Trębacz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Nicole Trębacz.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-03-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Wielkie Miasta".

O albumie

„Wielkie Miasta” to połączenie dwóch stylów wokalnych Nicole, śpiewu i rapu. Lofi-popowy numer w chillowym klimacie opowiada o małej „spinie” z Warszawą, której doświadczyła artystka po przeprowadzce do stolicy. „Wielkie Miasta” są również historią poszukiwania swojej przestrzeni, zderzenia z samotnością i opisem chaosu dużej metropolii.

Muzycznie w piosence prym wiedzie bit oparty na jazzowym pianie i mocnym subowym basie. Nicole wyprodukowała utwór wspólnie z Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglejem i Andrzejem Jaworskim z wolf house production.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Wielkie Miasta" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wielkie Miasta".
Nicole Trębacz
Nicole Trębacz - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!