Albumy muzyczne

Małolat Więcej Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Więcej" (Małolat). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Małolat.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: Koka Beats
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-04-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Więcej".

Płyta nr 1

O albumie

Małolat, po 10 latach od wydania debiutanckiego, dziś kultowego albumu z Ajronem, i po 5 latach od premiery płyty nagranej wspólnie z Pezetem powraca z solowym materiałem. Album „Więcej” ukaże się nakładem wytwórni Koka Beats 20 kwietnia 2015 roku.

Płyta zawiera 11 premierowych kompozycji, których głównymi autorami są Eraefi i Dubsknit. Album jest nowoczesny, ale stylowo odbiega od rzeczy których możemy posłuchać. Po jednym bicie na album zrobili Tasty Beatz – to jedyna produkcja w amerykańskim stylu oraz PLN Beatz - kawałek na płycie jest bardzo osobisty.

Materiał jest autobiograficzny, podzielony na dwie części. Pierwsza  opowiada o rzeczach sprzed kilku lat, a druga to obraz mojego aktualnego życia. Teksty są dojrzałe, zmieniłem swój styl, flow za sprawą bitów które dobrałem na płytę. – mówi Małolat.

Na albumie pojawi się też kilku gości. Są to w większości raperzy, z którymi Małolat jeszcze nie nagrywał, a których twórczość mu się podoba. Swoje zwrotki nagrali m.in.  Wuzet, Melny, Ginger, Neile, Paluch.Inne wydania tego albumu

Album "Więcej" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Więcej".
Polecamy
Małolat
Małolat - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!