Albumy muzyczne
Who Let The Dogs Out

Evalina Who Let The Dogs Out Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Who Let The Dogs Out" (Evalina). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Evalina.

  • Gatunek: Dance
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-27

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Who Let The Dogs Out".

Płyta nr 1

O albumie

Who Let The Dogs Out” to światowy hit, który w momencie premiery szturmem podbił rozgłośnie radiowe w ponad 15 krajów, sprzedał się w nakładzie przekraczającym 2 miliony singli i otrzymał statuetkę Grammy za najlepsze nagranie w muzyce dance. Nowa wersja utworu miała zaskakującą premierę podczas setu Andrew Lloyd Webbera w Nowym Jorku. Nagranie z imprezy z miejsca podchwyciły Dazed Magazine, Mixmag i Radio 1, a materiał w niecałe 24 godziny doczekał się ponad 5 milionów wyświetleń.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Who Let The Dogs Out" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Who Let The Dogs Out".
Evalina
Evalina - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!