Albumy muzyczne
What a Nice End

Micuła What a Nice End Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "What a Nice End" (Micuła). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Micuła.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "What a Nice End".

O albumie

Rozpad świata, który znamy jest nieuchronny. W obliczu zmian klimatycznych, kryzysu humanitarnego i pogłębiających się nierówności społecznych oczekujemy zmierzchu patriarchatu i wzejścia narracji ekofeministycznej, socjalnej, antykapitalistycznej.

Klip do utworu “What a Nice End” zrobiły wyłącznie kobiety. Reżyserka i artystka wizualna Katarzyna Borelowska oraz fotografka i dokumentalistka Agata Grzybowska przyjęły zaproszenie MICUŁY na podróż po końcu świata. Tym filmem Artystki zadają pytania o konieczność końca, a jego wizja wcale nie jest tragiczna i postapokaliptyczna. Koniec antropocenu, ludzkiej patriarchalnej i kapitalistycznej dominacji będzie oddechem dla innych Istot. Może koniec się zbliża, a może już dawno nastąpił i wszystko wokół nas jest iluzją, symulakrą? Jak w wierszu Miłosza “innego końca świata nie będzie”. Co zostanie po nas, kiedy wyginiemy?

“Oh what a nice way to end the world. Silence, offline, end, that's all.” / słowa: Kamil Błoch & MICUŁA / muzyka: MICUŁA / produkcja muzyczna: Tymek Witczak, Grzegorz Rdzak (Shaiba)

ip

Inne wydania tego albumu

Album "What a Nice End" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "What a Nice End".
Micuła
Micuła - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!