Albumy muzyczne
nowość Welcome To The Madhouse

Tones and I Welcome To The Madhouse Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Welcome To The Madhouse" (Tones and I). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tones and I.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-07-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Welcome To The Madhouse".

Płyta nr 1

O albumie

"Ten album odzwierciedla karuzelę emocji, którą mam w sobie. Wszystkie te wzloty i upadki. Na krążku znalazły się piosenki, które napisałam przed "Dance Monkey", o tym, jak nie byłam pewna, czy granie na ulicach będzie dla mnie dobre. Trafiły tu również utwory o śmierci mojego serdecznego przyjaciela T. Śpiewam ponadto o blaskach i cieniach lockdownu, mentalnych wyzwaniach i zmaganiach. Niektóre piosenki wywołują śmiech, inne łzy. Nie ma jednego przewodniego tematu czy klimatu. Każda piosenka oddaje to, co czułam w dniu, kiedy powstawała" - wyjaśnia Tones and I.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Welcome To The Madhouse" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Welcome To The Madhouse".
Polecamy
Tones and I
Tones and I - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!