Albumy muzyczne
Welcome 2 America

Prince Welcome 2 America Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Welcome 2 America" (Prince). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Prince.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-07-30

O albumie

Enigmatyczny, niesamowicie prowokacyjny, a przy tym proroczy album nagrany w 2010 roku ukaże się już 30 lipca.

„Świat pełen jest totalnie błędnych wyobrażeń. Oto wizja przyszłości George’a Orwella. Musimy pozostać niezłomni w wierze w trudnych czasach, które nadchodzą.”- Prince, 2010 rok.

„Welcome 2 America” to potężne oświadczenie, które dokumentuje obawy, jakie przejawiał Prince. Miał swoje nadzieje oraz wizje, które dotyczyły wciąż zmieniającego się społeczeństwa na całym świecie. Proroczo zapowiadały one erę podziałów politycznych, dezinformacji i odnowioną walkę o sprawiedliwość rasową

Amerykański dziennikarz odpowiedzialny za program „60 Minutes” miał okazję przedpremierowo posłuchać nowego albumu artysty, jak również poznał wiele faktów z historii, która kryła się za powstaniem tej płyty. Emisja programu w niedzielę, 11 kwietnia w telewizji CBS

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Welcome 2 America" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Welcome 2 America".
Polecamy
Prince
Prince - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!