Albumy muzyczne
We mgle

LVMA BLACK We mgle Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "We mgle" (LVMA BLACK). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: LVMA BLACK.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-28

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "We mgle".

Płyta nr 1

  1. 1. We mgle - LVMA BLACK

O albumie

Magdalena Mielcarz, czyli LVMA BLACK po serii anglojęzycznych singli po raz pierwszy nagrała utwór w ojczystym języku! Singiel „We mgle” ukazał się 25 czerwca.

Magdalenę Mielcarz znamy jako modelkę, aktorkę („Quo Vadis”) oraz prezenterkę telewizyjną („Top Model”, „Voice Of Poland”). Odkąd osiadła w Los Angeles, poświęciła się swojej prawdziwej pasji, czyli muzyce. Komponuje, pisze teksty i produkuje piosenki pod pseudonimem LVMA BLACK.

Kontakty nawiązane w stolicy amerykańskiego showbiznesu zaowocowały pierwszymi singlami śpiewanymi po angielsku, takimi jak jednak „ICU”, „Summertime Hobby”, „Into You” i „NOTHING BUT YOU”. Było jednak tylko kwestią czasu, kiedy Magda zaśpiewa po polsku.

„We mgle” to nowocześnie zaaranżowana piosenka, w której słychać fascynację współczesnym brzmieniem R&B. Doskonały materiał na letni przebój: pulsujący, melodyjny, z charakterystycznym i łatwo wpadającym w ucho refrenem. A do tego jeszcze bezpretensjonalny tekst, o uczuciu gorącym jak miejski asfalt w upalne lato. To historia o związku z mężczyzną, który nie do końca zasługuje na miłość, lecz przyciąga niczym magnes. Która kobieta sama tego nie przeżyła?

Do pracy przy tekście piosenki LVMA BLACK zaprosiła cenioną i zdolną wokalistkę Lanberry, czyli Małgorzatę Uściłowską. Producentem numeru jest wielokrotny laureat nagrody Grammy, Rob Chiarelli, pracujący m. in z Janet Jackson i Madonną. Tym samym LVMA spełniła swoje marzenie - muzycznie połączyła polską wrażliwość z nowoczesną technologią studia w Los Angeles.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "We mgle" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "We mgle".
Polecamy
LVMA BLACK
LVMA BLACK - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!