Albumy muzyczne
nowość WATAWI

CKay WATAWI Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "WATAWI" (CKay). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: CKay.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-06-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "WATAWI".

Płyta nr 1

  1. 1. WATAWI - CKay

O albumie

Po sukcesach przebojów "Emiliana" i "love nwantiti" oraz występach za granicą, CKay powraca z kolejnym singlem zatytułowanym "WATAWI". Tym razem do współpracy zaprosił swojego rodaka, nigeryjskiego supergwiazdora Davido. Ponadto w nagraniu udział wzięli przedstawiciele nowej szkoły Amapiano, Focalistic i Abidoza.

CKay zgromadził już ponad 3 miliardy odtworzeń i niedawno wyprzedał swoje pierwsze koncerty w Stanach Zjednoczonych. Po tym, jak "love nwantiti" pobiło kilka rekordów, w tym zostało najczęściej streamowaną piosenką na całym świecie na Spotify, a "Emiliana" zdobyła ponad 700 tysięcy odsłuchów w ciągu jednego dnia na Spotify, "WATAWI" jest kolejną szansą dla CKaya, by podbić serca fanów na całym świecie.

Davido to jeden z najważniejszych przedstawicieli Afrobeats z Nigerii, z kolei Abidoza i Focalistic to multiplatynowi twórcy z RPA. W "WATAWI"Abidoza dodał swój midasowy dotyk do bitu, podczas gdy Davido wzbogacił utwór swoim naturalnym flow, a Focalistic dorzucił 18 wersów w Sipotori (języku, który miesza różne języki, a popularny jest m.in. w Pretorii).  Nad całością góruje wokal CKaya i jego charakterystyczne, wielowarstwowe harmonie. Jeśli chodzi o tekst, piosenka porusza temat powszechny we współczesnych związkach - "kim jesteśmy?" (what are we - "WATAWI"). Na tle łagodnej melodii CKay, Davido i Focalistic opowiadają o tej sytuacji, dając do zrozumienia swoim kobietom, że żadne etykietki nie są potrzebne.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "WATAWI" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "WATAWI".
Polecamy
CKay
CKay - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!