Albumy muzyczne
nowość W pogoni za szczęściem

Kasia Cerekwicka W pogoni za szczęściem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "W pogoni za szczęściem" (Kasia Cerekwicka). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Cerekwicka.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-07-31

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "W pogoni za szczęściem".

O albumie

Kasia sama opowiada o swoim teledysku: „Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi…Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko: praca, praca, praca ale też przyjemności. Po raz pierwszy mam ogromną frajdę z tego, że będzie mnie w tym klipie najmniej. Tak chciałam i reżyser klipu – Andrzej Miękus świetnie to zrozumiał i zrealizował ten plan wraz ze swoją ekipą. Mamy dwie świetne bohaterki i historię opowiadającą o… a zresztą, od piątku  31.07 od godziny 10:00 będzie można oglądać efekty naszych prac.. Do tego czasu pewne rzeczy utrzymujemy w tajemnicy. Zapraszam do obejrzenia mojego nowego teledysku do pierwszego singla z płyty „Pod skórą”. Zapraszam. Takiej mnie jeszcze nie widzieliście”

 

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "W pogoni za szczęściem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "W pogoni za szczęściem".

Więcej

Polecamy
Kasia Cerekwicka
Kasia Cerekwicka - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!