Albumy muzyczne
nowość W blasku księżyca

STASHKA W blasku księżyca Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "W blasku księżyca" (STASHKA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: STASHKA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-07

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "W blasku księżyca".

Płyta nr 1

O albumie

Za oknem już jesienne klimaty, ale nowy singiel Stashki pozwala na chwilę zapomnieć o coraz krótszych dniach i coraz dłuższych nocach, zabierając nas tam, gdzie szumią fale i wieje ciepły wiatr.

Singiel „W blasku księżyca” pochodzi z drugiego albumu Stashki, „Historie”. Jest historią bardzo zmysłową i namiętną, utrzymaną w klimacie latino. Takiej Stashki jeszcze nie znaliśmy – wokalistka jest w tym utworze bardzo kobieca, rozmarzona i romantyczna, opowiadając o gorącej miłości w blasku księżyca.

STASHKA mówi: W tym utworze przebija moja  fascynacja muzyką latino. Ten klimat, ludzie, estetyka stały się mi bliskie i nic dziwnego, że teledysk towarzyszący tej piosence postanowiłam nakręcić na słonecznej Majorce, gdzie króluje taniec, miłość i radość życia.

Inne wydania tego albumu

Album "W blasku księżyca" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "W blasku księżyca".

Więcej

STASHKA
STASHKA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!