Albumy muzyczne
nowość UZIEMIENIA

Paula Roma UZIEMIENIA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "UZIEMIENIA" (Paula Roma). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paula Roma.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "UZIEMIENIA".

O albumie

Alternatywne brzmienie i energiczność utworu pokazuje nie tylko nowe oblicze Artystki, kunszt producenta, ale także pozwala zanurzyć się w najczęstszym egzystencjalnym pytaniu człowieka współczesnego tj. być czy mieć? Biegniemy za materialnością, chcemy sięgać gwiazd, wznosić się ponad innych, ale czy w tym wszystkim nie zapominamy o uziemieniu? Ale czym jest uziemienie? Fundamentem moralności, pauzą w wyścigu szczurów, czy może po prostu znalezieniem życiowego balansu?

ip

Inne wydania tego albumu

Album "UZIEMIENIA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "UZIEMIENIA".
Paula Roma
Paula Roma - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!