Albumy muzyczne
Turn Up That Dial

Dropkick Murphys Turn Up That Dial Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Turn Up That Dial" (Dropkick Murphys). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dropkick Murphys.

O albumie

Dropkick Murphys wydają swój dziesiąty studyjny album, „Turn Up That Dial”, za pośrednictwem należącej do zespołu wytwórni Born and Bred Records. Krążek został wyprodukowany przez Teda Hutta. Z 11 utworami na "Turn Up That Dial", Dropkick Murphys celebrują prostą przyjemność płynącą z muzyki, ulgę i uwolnienie od zmartwień, które przychodzi, gdy "podkręcisz to pokrętło" i pozbędziesz się swoich problemów.

Kiedy Casey został spuszczony ze smyczy i mógł swobodnie przemierzać przód sceny wraz z głównym wokalistą Alem Barrem, między nimi zapłonęła nowa, potężna dynamika. Po kilkuset koncertach, podczas których duet ten rozdrabniał się na scenach całego świata, ich długoletni kompromis wokalny eksploduje z głośników lepiej niż kiedykolwiek na "Turn Up That Dial". Podkręcona głośność, wysoko uniesione głowy, szerokie uśmiechy, oczy skierowane na nagrodę, Dropkick Murphys szarżują z tym samym duchem, który przywiódł ich tutaj w pierwszej kolejności... ale z nową determinacją i żywiołowością, która wynosi zarówno występy na żywo, jak i ten album na wyższy poziom.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Turn Up That Dial" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Turn Up That Dial".
Dropkick Murphys
Dropkick Murphys - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!