Albumy muzyczne
TRYB BESTII

Młody West TRYB BESTII Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "TRYB BESTII" (Młody West). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Młody West.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-13

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "TRYB BESTII".

O albumie

“Tryb Bestii” to kolejny oficjalny singiel Młodego Westa od czasu wydania świetnie przyjętego utworu “Tak jak nikt”, w którym gościnnie pojawił się Siles.

Młody West ubarwia ulice warszawskiej Pragi pokaźną dozą urbanowej abstrakcji i psychodelii. Inspiruje się ambitniejszą, a zarazem bardzo melodyjną odmianą trapu. Za nowoczesne, chwytliwe bity na jego najnowszej EP-ce odpowiadają młodzi producenci z Kanady, Szwecji, Holandii i Polski. Przy mikrofonie Młodego Westa wspomagają w dwóch nagraniach Vkie, którego wydany niedawno album "Dżungla" był rewelacją rodzimego undergroundu w rapie, oraz $ierra, u którego West w ubiegłym roku wystąpił gościnnie w utworze "Go Getter"

ip

Inne wydania tego albumu

Album "TRYB BESTII" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "TRYB BESTII".
Młody West
Młody West - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!