Albumy muzyczne
Tracę sygnał

Wiatr Tracę sygnał Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tracę sygnał" (Wiatr). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Wiatr.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-05-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Tracę sygnał".

O albumie

Po świetnie przyjętych singlach „Testarossa” oraz „Iglo” Wiatr nie zwalnia tempa i prezentuje swoim fanom nową muzykę. „Tracę sygnał” to utwór, który został zarejestrowany podczas pierwszego ogólnopolskiego lockdownu. W tym samym okresie powstała również animacja autorstwa Macieja Adamczaka, którą już od dzisiaj możecie oglądać na oficjalnym kanale Wiatra.

Za produkcję utworu odpowiada SLVR Beatz.

„Tracę sygnał” to ostatni singiel zapowiadający materiał „Koktajl Mixtape”, którego digitalowa premiera odbędzie się jeszcze przed wakacjami!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Tracę sygnał" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tracę sygnał".
Polecamy
Wiatr
Wiatr - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!