Albumy muzyczne
Totem

Soulfly Totem Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Totem" (Soulfly). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Soulfly.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-08-05

O albumie

Niestrudzony, znany z legendarnej Sepultury (ale także z Nailbomb, Cavalera Conspiracy, Killer Be Killed), Max Cavalera powołał do życia Soulfly w 1997 roku. Już w sierpniu ukaże się dwunasty album zespołu, zatytułowany „Totem”.

Żaden z wyżej wymienionych projektów nie jest tak jednoznacznie utożsamiany z Maxem jak Soulfly.

Nowy album został wyprodukowany przez Maxa i Arthura Rizka (Code Orange, Ghostemane, Outer Heaven), a gościnnie udzielają się na nim John Powers (Eternal Champion), Chris Ulsh (Power Trip) i John Tardy (Obituary). Muzyka to tradycyjnie mieszanka mrocznego thrashu i bardziej współczesnych brzmień i groove’u.

Jak wszyscy nowatorscy bohaterowie muzyczni, Max Cavalera tworzy prawdziwe hymny z ważnym przesłaniem, i tych z całą pewnością nie zabraknie na nowym albumie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Totem" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Totem".
Soulfly
Soulfly - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!