Albumy muzyczne
To jeszcze nie koniec

Agnieszka Chrzanowska To jeszcze nie koniec Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "To jeszcze nie koniec" (Agnieszka Chrzanowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Agnieszka Chrzanowska.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "To jeszcze nie koniec".

O albumie

Agnieszka Chrzanowska powraca z nowym singlem „To jeszcze nie koniec”. To nastrojowa, refleksyjna ballada napisana pod wpływem emocji związanych z poczuciem bezsilności i odosobnienia, związanymi z trudnymi wydarzeniami, z jakimi zmaga się w ostatnim czasie ludzkość.

Piosenka „To jeszcze nie koniec” powstała w czasie, kiedy świat pogrążył się w niepokoju i strachu przed nieznanym. Pandemia, wojny… Wiraż, na którym znalazła się ludzkość, spowodował konieczność wielu zmian w myśleniu o rzeczywistości. By nie poddać się presji i nie ulec uczuciu rezygnacji, potrzebna jest odrobina nadziei, która powinna być obecna w relacjach międzyludzkich i w przesłaniach płynących ze wszystkich możliwych stron. Tekst piosenki powstał jako poetyckie remedium na chwile niepewności i inspiracja do pozytywnego myślenia. – tak o genezie powstania utworu opowiada jego autorka i kompozytorka, Agnieszka Chrzanowska.

Utwór ilustruje teledysk wypełniony niezwykłymi ujęciami Krakowa, na których ulice i place miasta oraz Rynek Główny są zupełnie puste. Zdjęcia do teledysku powstały na scenie krakowskiego Teatru Groteska.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "To jeszcze nie koniec" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "To jeszcze nie koniec".
Polecamy
Agnieszka Chrzanowska
Agnieszka Chrzanowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!