Albumy muzyczne
Til We Meet Again

Norah Jones Til We Meet Again Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Til We Meet Again" (Norah Jones). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Norah Jones.

O albumie

14-nagraniowa kolekcja obejmuje nagrania z występów z USA, Francji, Włoch, Brazylii i Argentyny. Singlem promującym płytę jest utwór „It Was You”. 

Kolekcja nagrań na albumie pochodzi z występów zarejestrowanych w latach 2017-2019. Pierwszy singiel „It WasYou, który już jest dostępny w serwisach streamingowych, został nagrany na Festiwalu Ohana 2018 w Dana Point w Kalifornii wspólnie z Pete Remmem grającym na organach, Christopherem Thomasem na basie i Brianem Bladem na perkusji. Na płycie pojawili się także basista Jesse Murphy, gitarzysta Jesse Harris, flecista Jorge Continentino i perkusjonista Marcelo Costa. „’Til We Meet Again” można zamówić w przedsprzedaży na winylu, CD lub w serwisach cyfrowych.

14 utworów na albumie „’Til We Meet Again” repertuarowo obejmują całą karierę Jones począwszy od jej debiutanckiego „Come Away With Me” z  2002 roku („Don't Know Why”, „I’ve Got To See You Again”, „Cold, Cold Heart”), poprzez utwory z krążka „Feels Like Home” (2004), („Sunrise”, „Those Sweet Words”), czy „Little Broken Hearts” (2012)  („After The Fall”), „Day Breaks” (2016)  („Flipside”, „Tragedy”), a także z najnowszej serii singli („It Was You”, „Begin Again”, „Just A Little Bit”, „Falling”, nominowany do nagrody Grammy „I’ll Be Gone”). Album zamyka oszałamiające solowe wykonanie utworu „Black Hole Sun” z repertuaru grupy Soundgarden, jako hołd dla Chrisa Cornella. Ten specjalny utwór został nagrany w Fox Theatre w Detroit, zaledwie kilka dni po śmierci Cornella po jego występie w tym samym miejscu.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Til We Meet Again" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Til We Meet Again".
Polecamy
Norah Jones
Norah Jones - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!