Albumy muzyczne
There Will Be A Way

DOTAN There Will Be A Way Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "There Will Be A Way" (DOTAN). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: DOTAN.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "There Will Be A Way".

O albumie

Najnowszy utwór Dotana, „Mercy”, muzycznie nawiązuje do „Numb”, ale za sprawą orkiestrowych chwytów aranżacyjnych brzmi jeszcze bardziej okazale. Jak zawsze w przypadku Dotana, nie mogło zabraknąć konkretnego przekazu. Artysta komentuje:

„Mercy” to piosenka o zerwaniu więzi z przeszłością, ze świadomością, że nie ma powrotu. Ludzie mogą ci wybaczyć tylko wtedy, gdy naprawdę wybaczysz sobie i w pełni zaakceptujesz samego siebie. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "There Will Be A Way" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "There Will Be A Way".
DOTAN
DOTAN - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!