Albumy muzyczne
The Stars Beneath My Feet (2004-2021)

James Blunt The Stars Beneath My Feet (2004-2021) Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Stars Beneath My Feet (2004-2021)" (James Blunt). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: James Blunt.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-11-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Stars Beneath My Feet (2004-2021)".

Płyta nr 1

O albumie

“The Stars Beneath My Feet (2004-2021)”, czyli “gwiazdy pod stopami” to nic innego, jak najpiękniejsze kompozycje artysty, które pozwoliły mu nieraz sięgnąć nieboskłonu - wzbijać się na szczyty przebojów i porywać miliony słuchaczy na całym świecie. Nowa płyta Jamesa to obszerne wydawnictwo, które zabierze każdego odbiorcę w taką właśnie muzyczną podróż ponad gwiazdami.

Wśród aż trzydziestu utworów zgromadzonych na albumie swoje miejsce znalazło dwadzieścia sześć  kompozycji Jamesa, które podsumowują jego 17-letnią twórczość. Cztery z nich to zapisy wykonań z największych koncertów w karierze muzyka - a nie od dziś wiadomo, że to właśnie w występach na żywo James jest najlepszy! Na nowej płycie brytyjskiego wokalisty znajdziemy również cztery zupełnie nowe utwory. ”The Stars Beneath My Feet (2004-2021)” będzie więc składanką nawiązującą jednocześnie do przeszłości i dotychczasowego dorobku Jamesa oraz do przyszłości, oferując przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po artyście w kolejnych latach jego twórczości.

“The Stars Beneath My Feet (2004-2021) to czysta, muzyczna esencja Jamesa. Sam artysta przyznaje, że płyta jest wyczerpującym podsumowaniem wszystkiego, czego dokonał jako twórca i wokalista.

- Jeśli James Blunt miałby wydać tylko jeden album w całym swoim życiu – to byłby ten album - podsumowuje James Blunt. - Aby uczcić jego wydanie, wyruszam w trasę koncertową po całym świecie w przyszłym roku. Nie mogę się doczekać, żeby was wtedy zobaczyć.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Stars Beneath My Feet (2004-2021)" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Stars Beneath My Feet (2004-2021)".
James Blunt
James Blunt - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!