Albumy muzyczne
nowość The Reckoning

House of Death The Reckoning Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Reckoning" (House of Death). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: House of Death.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-10-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Reckoning".

O albumie

Titus i jego kamraci: Juan Carlos Cano, Adam Bielczuk (Anti Tank Nun) i Sajmon Riot (Quo Vadis, My Riot), powracają do szalonego Domu Śmierci, prezentując swój najnowszy utwór „The Reckoning”. Zwiastuje on drugą, po doskonale przyjętym przez fanów debiucie, płytę zespołu House of Death. Krążek będzie oscylował w klimatach szeroko pojętej klasyki rocka, bez zapatrzenia w dzisiejsze trendy, cały czas w oparciu o jedyny i niepowtarzalny styl wyjątkowych muzyków tworzących grupę.

Inne wydania tego albumu

Album "The Reckoning" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Reckoning".
House of Death
House of Death - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!