Albumy muzyczne
The News

Paramore The News Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The News" (Paramore). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paramore.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-12-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The News".

Płyta nr 1

  1. 1. The News - Paramore

O albumie

Towarzyszący piosence teledysk, inspirowany ulubionymi horrorami i thrillerami zespołu, został nakręcony w ich rodzinnym mieście Nashville, w stanie Tennessee. Za reżyserię odpowiadają Mike Kluge i Matthew DeLisi. Jeden z najbardziej zniewalających i energicznych utworów Paramore, "The News", stawia na pierwszym planie dynamiczną chemię perkusisty Zaca Farro i gitarzysty Taylora Yorka. Tekst Hayley Williams opowiada o bezradności i niepokoju, które wynikają z pragnieniem bycia poinformowanym i zaangażowanym w bieżące wydarzenia, w połączeniu z emocjonalnym przytłoczeniem przez 24-godzinny cykl informacyjny.

"The News" to jedna z tych piosenek, które powstały dość szybko i od początku były ekscytujące - opowiada Hayley Williams. - Czuję, że jest to szczęśliwy środek pomiędzy klasycznym gniewem Paramore i wniesieniem pewnych wpływów, które zawsze mieliśmy, a których nigdy nie wykorzystywaliśmy. Obserwowanie Zaca grającego na perkusji w tym utworze to jedno z moich ulubionych wspomnień ze studia. Jeśli chodzi o słowa, to mówią same za siebie. 24-godzinny cykl wiadomości jest po prostu niemożliwy do ogarnięcia. Czuję się winna, gdy się wyłączam, by chronić higienę swojego umysłu. Powszechną reakcją, lub brakiem reakcji, wydaje się być "rozdwojenie jaźni". Nikt z nas nie jest niewinny a jednocześnie kto może nas winić?

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "The News" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The News".
Paramore
Paramore - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!