Albumy muzyczne
nowość The Midnight Demon Club

Highly Suspect The Midnight Demon Club Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Midnight Demon Club" (Highly Suspect). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Highly Suspect.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-12

O albumie

Zespół Highly Suspect wrócił z wyczekiwanym przez fanów, czwartym studyjnym albumem zatytułowanym "The Midnight Demon Club".

Trzykrotnie nominowana do Grammy grupa zapowiedziała płytę latem, przedstawiając główne single "Natural Born Killer" i "Pink Lullabye". Drugiemu z utworów towarzyszy wyreżyserowany przez Andrew Sandlerateledysk. Sam numer znajduje się obecnie w top 10 listy Alternative Radio. Na "The Midnight Demon Club" trafiły również single "Ice Cold" z rozhuśtanym groove'em i tanecznym rytmem oraz "New California" z rozpędzoną, punkową linią basu i perkusją.

Życie atakuje znienacka. Ciągle nam się o tym przypomina i chyba nic nie pobudza wyobraźni bardziej niż śmierć bliskiej osoby. Z mojego doświadczenia wynika, że to właśnie w tych momentach, kiedy próbujemy uporać się z poczuciem wielkiej straty, umysł jest całkowicie skupiony na kwestii "co by było, gdyby", jednocześnie uciekając od tego, co jest. "The Midnight Demon Club" opowiada o stawaniu się najlepszą wersją siebie po tragedii. O drugiej szansie na życie ze szczęśliwszym nastawieniem. W "The Midnight Demon Club" chodzi o dobrą zabawę, która ma trwać. Bo jak wszyscy wiemy, życie jest zbyt krótkie - wyjaśnia wokalista i gitarzysta, Johnny Stevens znany jako Terrible Johnny.

"The Midnight Demon Club" to Highly Suspect w punkcie zwrotnym. Za produkcję materiału odpowiadają muzycy zespołu oraz WZRD BLD. Składający się z 12 utworów zestaw tętni szczerością ledwie okiełznaną przez metaliczne egzorcyzmy i hiphopowe bity. Opowiada o świecie na krawędzi zniszczenia na tle cudownie niespokojnych orkiestracji i wokalu ociekającego jednocześnie smutkiem, tęsknotą, gniewem i pewnością siebie.

Inne wydania tego albumu

Album "The Midnight Demon Club" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Midnight Demon Club".
Highly Suspect
Highly Suspect - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!