Albumy muzyczne
nowość The Mandrake Project

Bruce Dickinson The Mandrake Project Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Mandrake Project" (Bruce Dickinson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bruce Dickinson.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2024-00-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Mandrake Project".

Płyta nr 1

O albumie

Pierwszym singlem z płyty będzie ‘Afterglow of Ragnarok’ - epicki i pełen dramaturgii utwór, który wprowadzi świat w nie tylko muzykę, ale i pełną opowieść, którą zwiera “The Mandrake Project”. 

“Bardzo ważne dla mnie było żeby nadać ton tego projektu właśnie tym utworem” tłumaczy Dickinson. “Jak przystało na taki tytuł, jest to ciężki utwór, którego główną oś stanowi potężny riff… ale jest tam także melodia w refrenie, która pokaże światło i cień, jakie niesie ze sobą reszta albumu… no i poczekajcie też na wideo do tego utworu!”

“The Mandrake Project” będzie nie tylko płytą, ale także komiksem. To mroczna dojrzała historia o władzy, jej nadużyciu oraz walce o tożsamość, w której tle kryje się naukowy i okultystyczny geniusz. Stworzona przez Bruce’a Dickinsona, ze scenariuszem Tonyego Lee, zilustrowana będzie przez niesamowitego Staza Johnsona dla Z2 Comics. Seria komiksów składać się będzie z 12 odcinków, w których będą trzy graficzne opowieści. Premiera “The Mandrake Project” w 2024 roku.

Zapowiedź komiksu “The Mandrake Project” składać się będzie z ośmiu stron i zatytułowana jest ‘Afterglow Of Ragnarok’. Będzie ona dostępna jako książeczka okładkowa 7 calowego singla o tym samym tytule. Na stronie B tego singla znajdzie się wersja demo utworu ‘If Eternity Should Fail’, który w oryginale znalazł się na płycie Iron Maiden “The Book Of Souls” z 2015 roku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Mandrake Project" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Mandrake Project".
Polecamy
Bruce Dickinson
Bruce Dickinson - Wybrane albumy
Popularne
Mery Spolsky zapowiada wydanie albumu "EROTIK ERA"! [WIDEO]
Mery Spolsky "EROTIK ERA" - recenzja płyty

Jak prezentuje się najnowszy krążek artystki?

LemON "Piątka" - recenzja płyty

Przeczytaj recenzje najnowszego albumu LemON.