Albumy muzyczne
The Golden Casket

Modest Mouse The Golden Casket Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Golden Casket" (Modest Mouse). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Modest Mouse.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-06-25

O albumie

Krążek wyprodukował Dave Sardy i Jacknife Lee w Los Angeles i studiu zespołu w Portland. Jak zwykle usłyszymy w na nim rękę niesamowitego Isaaca Brocka. Znajdą się na nim utwory opowiadające o psychicznej degradacji, niewidzialnej technologii i ojcostwie. To 12 utworów opowiadających o amorficznych organizmach, które przechodzą straszne mutacje i zmiany nastrojów. To bitwa pomiędzy nadzieją i desperacją w głowie Brocka.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Golden Casket" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Golden Casket".
Modest Mouse
Modest Mouse - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!