Albumy muzyczne
The End, So Far

Slipknot The End, So Far Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The End, So Far" (Slipknot). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Slipknot.

  • Gatunek: Metal
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-09-30

O albumie

Grupa Slipknot ujawniła szczegóły dotyczące nowego albumu. Płyta "The End, So Far" ukaże się 30 września. Wraz z ogłoszeniem premiery, zespół z Iowy opublikował główny singiel promujący wydawnictwo - "The Dying Song (Time To Sing)". Za reżyserię klipu do utworu odpowiada członek formacji, M. Shawn Crahan znany też jako Clown. Teledysk i sam utwór pokazują, że jeden z najpopularniejszych i najbardziej enigmatycznych zespołów na świecie niestrudzenie wytycza nowe szlaki, wciąż na nowo definiując muzykę rockową.

Nowa muzyka, nowa sztuka, nowe początki. Szykujcie się na koniec - zapowiada album Crahan.

Nad brzmieniem materiału czuwali muzycy Slipknot i Joe Barresi. Na "The End, So Far" znalazł się opublikowany niespodziewanie singiel "The Chapeltown Rag". Album stanowi następcę znakomicie ocenionego zestawu "We Are Not Your Kind", który był dla grupy trzecim z rzędu, który dotarł na szczyt zestawienia Billboardu. Płyta pojawiła się też wysoko na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Meksyku, Niemczech, Francji czy Szwecji.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "The End, So Far" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The End, So Far".
Polecamy
Slipknot
Slipknot - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!