Albumy muzyczne
THE DREAMING

Monsta X THE DREAMING Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "THE DREAMING" (Monsta X). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Monsta X.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-12-10

O albumie

Nadchodzi prawdziwe święto dla fanów K-popu! Światowy fenomen, koreański zespół Monsta X, ogłosili niedawno datę premiery swojego anglojęzycznego albumu „The Dreaming”. Płyta zostanie wydana 10 grudnia za pośrednictwem Intertwine (BMG) we współpracy ze Starship Entertainment.

Również w grudniu pojawi się niepowtarzalna okazja, by na dużych ekranach kin sieci Multikino zobaczyć „MONSTA X: THE DREAMING”! Ta emocjonująca filmowa podróż, ukazująca kulisy sześcioletniej kariery grupy MONSTA X, obfituje w wyjątkowe materiały. Składają się na nie osobiste wywiady z członkami zespołu, prywatne opowieści z czasu spędzonego przez nich w Ameryce oraz unikatowy zapis koncertu – specjalnie dla fanów!

Album zostanie wydany w wersji standardowej (na zamówienie będzie również dostępnych 6 wersji, każda z okładką przedstawiającą jednego z członów zespołu) oraz 4 wersjach Deluxe różniących się okładkami, które razem tworzą jeden obraz.

Wersja standardowa zawiera:
- 40 stronicową książeczkę
- plakat

Wersja Deluxe zawiera:
- 88 stronicową książeczkę ze zdjęciami
- 16 stronicową książeczkę z tekstami
- plakat
- karty z wizerunkami członków zespołu
- arkusz z naklejkami

ip

Inne wydania tego albumu

Album "THE DREAMING" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "THE DREAMING".
Monsta X
Monsta X - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!