Albumy muzyczne
The Comeback Special

THE THE The Comeback Special Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Comeback Special" (THE THE). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: THE THE.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album koncertowy
  • Data premiery: 2021-10-01

O albumie

„Kiedy łączysz właściwe piosenki z właściwymi muzykami i publicznością, która nigdy nie zapomina, czujesz się jakbyś wracał do domu.”- Pete Paphides 

To, co zaczęło się jako niezapomniane przeżycie dla muzyków i fanów zespołu, jeden z pierwszych występów zespołu po 16 latach, teraz zmienia się w niezwykły album, film i książkę. W ramach „The Comeback Special” The The wydadzą także znakomicie zaprojektowany 136-stronicowy Art Book, zawierający 6 płyt, ekskluzywne zdjęcia, materiały audio oraz pięknie nakręcony film z koncertu w reżyserii Tima Pope'a.

THE THE, zespół założony w 1979 roku zespół zawsze był gwarantem unikalnych piosenek opowiadających o ludzkiej kondycji. Ostatni studyjny album grupy, „NakedSelf”, miał premierę w lutym 2000 roku. W ostatnich latach lider i wokalista grupy, Matt Johnson, poświęcił się tworzeniu muzyki filmowej.

Album „The Comeback Special” ukaże się w formatach: 2CD, DVD, Blu-ray, 3LP (black) i limitowane wydanie 3LP (crystal clear).  

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "The Comeback Special" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Comeback Special".
Polecamy
THE THE
THE THE - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!