Albumy muzyczne
nowość Tęskno mi do gwiazd

Baranovski Tęskno mi do gwiazd Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tęskno mi do gwiazd" (Baranovski). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Baranovski.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-06-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Tęskno mi do gwiazd".

Płyta nr 1

O albumie

„Ta piosenka to historia podróży. Opowieść o niszczejącym świecie, który obrał kolizyjny kurs” - mówi o swojej nowej piosence BARANOVSKI. I dodaje: „jedyną szansą na przetrwanie jest powrót - do gwiazd, do marzeń, do domu”.

Do „Tęskno mi do gwiazd” powstał wyjątkowy teledysk w reżyserii Nathaniela Czarneckiego, który w metaforyczny sposób odnosi się do tekstu piosenki, a jednocześnie jest ukłonem w stronę bliskiej BARANOVSKIEMU estetyki retro. W klipie poza samym BARANOVSKIM i jego zespołem wystąpili: aktorka Teatru Narodowego w Warszawie,Kinga Ilgner oraz znany choreograf, tancerz i reżyser teatralny Leszek Bzdyl.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Tęskno mi do gwiazd" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tęskno mi do gwiazd".
Baranovski
Baranovski - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!