Albumy muzyczne
Tęsknię

Klaudia Kowalik Tęsknię Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Tęsknię" (Klaudia Kowalik). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Klaudia Kowalik.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Tęsknię".

O albumie

Artystka debiutuje zarówno jako autorka tekstów i muzyki. Utwór „Tęsknię”, to opowieść o tym, jak łatwo można zatracić się w miłości, bez względu na to, jakie przyjmuje oblicza. Kompozycja ta przedstawia historię dwóch osób, których pełne tajemnic i niedopowiedzeń słowa tworzą złudną wizję tego, co tak naprawdę kryje się w ich emocjach. To wyraz tęsknoty za kimś, kogo nie możemy już zatrzymać

Muzyka Klaudii zaprasza słuchaczy do jej własnego świata. Odnosi się w niej do swoich doświadczeń oraz obserwacji tego, co ją otacza. Jej utwory stanowią połączenie wrażliwej melancholii z mocnymi brzmieniami muzyki elektronicznej.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Tęsknię" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tęsknię".
Polecamy
Klaudia Kowalik
Klaudia Kowalik - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!