Albumy muzyczne
Talk About Love

Zara Larsson Talk About Love Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Talk About Love" (Zara Larsson). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Zara Larsson.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-01-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Talk About Love".

O albumie

Utwór „Talk About Love” opowiada o tym momencie relacji, gdy dwoje ludzi ludzie dopiero decyduje, kim są dla siebie. To wspaniały czas, ale także bardzo delikatny, do momentu w którym ktoś zacznie zadawać niewygodnie pytania - dla niektórych to zabiera całą magię. „Talk About Love” jest o delektowaniu się tym momentem niepewności.

Nowy singiel ukazał się niedługo po ostatnim hicie artystki „WOW”, który stał się sensacja w platformie TikTok i znalazł się w filmie „Work It” produkcji Netflixa. Utwór ma na ten moment ponad 100 milionów odtworzeń.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Talk About Love" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Talk About Love".
Zara Larsson
Zara Larsson - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!