Albumy muzyczne
Strong Weak Woman

Laura & Profanumbeats Strong Weak Woman Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Strong Weak Woman" (Laura & Profanumbeats). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Laura & Profanumbeats.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Strong Weak Woman".

O albumie

„Strong Weak Woman” to utwór o silnej, niezależnej kobiecie, która umie poradzić sobie w codziennym życiu. Szybko otrząsa się z porażki i idzie do przodu. Jest wrażliwa, czasami ma chwile słabości, zagubienia, popełnia błędy i potrzebuje wtedy oparcia u swojego mężczyzny, przy którym czuje się jeszcze silniejsza. To piosenka o różnych aspektach kobiecej duszy – jej sile i słabości, które zawsze znajdują równowagę – ­tak o premierowym utworze opowiada Laura.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Strong Weak Woman" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Strong Weak Woman".

Więcej

Laura & Profanumbeats
Laura & Profanumbeats - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!