Albumy muzyczne
Strach się bać

Lady Pank Strach się bać Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Strach się bać" (Lady Pank). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lady Pank.

  • Gatunek: Punk rock
  • Wytwórnia: Sony BMG
  • Nośnik: -
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2007-00-00

O albumie

W 2000 roku Lady Pank z hukiem obchodzili osiemnastkę, robiąc przy okazji prezent fanom w postaci płyty, "Nasza reputacja", natomiast w 2002 roku po 15 letniej przerwie powrócił do współpracy z zespołem Andrzej Mogielnicki. Znów wspólnie stworzyli przeboje, m.in. "7-me niebo nienawiści”. Dziś 25-letnia Lady Pank inspiruje kolejne pokolenie fanów - nadal nagrywa, koncertuje i ma się dobrze. I chyba już zawsze aktualne będzie wypowiedziane jakiś czas temu przez Jana Borysewicza zdanie: "Nigdy nie rozwiążę tego zespołu...".

Inne wydania tego albumu

Album "Strach się bać" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Strach się bać".
Lady Pank
Lady Pank - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!