Albumy muzyczne
Statues

Amy Macdonald Statues Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Statues" (Amy Macdonald). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Amy Macdonald.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Statues".

O albumie

 

„Statues” to jeden z najważniejszych momentów albumu „The Human Demands”. Odkrywa rockową duszę Amy Macdonald, ukazując także poetyckie umiejętności, muzycznie nawiązując do Bruce’a Springsteena! Całość okraszona jest energią typową dla indie, w której słychać sugestywny liryzm. „Statues” to refleksja na temat miejsca, w którym dorastała artystka. Polega ona na przedstawieniu migawek zwykłego życia dodając jednak nutę poezji.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Statues" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Statues".
Polecamy
Amy Macdonald
Amy Macdonald - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!