Albumy muzyczne
Starlight

Westlife Starlight Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Starlight" (Westlife). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Westlife.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-11-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Starlight".

Płyta nr 1

O albumie

Jesteśmy niezwykle podekscytowani nowym albumem. Ta płyta jest dla nas ważniejsza niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy. Ostatnie 18 miesięcy było pełne wyzwań, ale i inspiracji. Rozmaite emocje, których doświadczyliśmy podczas pandemii, skłoniły nas do pisania piosenek i pomogły stworzyć naprawdę wyjątkową płytę, na której zawarliśmy wszystko, co kochamy w muzyce. Zarówno świeże, energiczne i pozytywne numery jak "Starlight", jak i wzruszające ballady jak "Always With Me" - mówią Irlandczycy.

Na "Wild Dreams" nie brakuje też momentów refleksyjnych jak i pełnego nadziei spoglądania w przyszłość. Wszystko jest aktualne i podnoszące na duchu. Nie możemy się doczekać, kiedy fani posłuchają całości - kontynuują członkowie Westlife.

Wydawnictwo powstawało podczas lockdownu w różnych studiach w Irlandii i z użyciem domowego sprzętu, który wykorzystywali, jeżdżąc z domu do domu i nagrywając piosenki.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Starlight" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Starlight".
Polecamy
Westlife
Westlife - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!