Albumy muzyczne
nowość Splash

Michał Anioł Splash Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Splash" (Michał Anioł). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Michał Anioł.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Splash".

O albumie

"Splash" to kolejny, po celebrującym lato numerze “Tequila” projekt, przy którym pseudonimy dwóch muzyków pojawiają się obok siebie. Tym razem jednak to Gve został zaproszony przez debiutanta jako pierwszy z gości, jakich usłyszymy na płycie. Lekkim tekstem i romantycznym wideo przygotowanym przez Konrada Tułaka przenoszą słuchaczy w beztroski świat, w którym jedyne co się liczy, to nasza druga połówka i my sami. 

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Splash" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Splash".
Michał Anioł
Michał Anioł - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!