Albumy muzyczne
Spadasz

Ula Kowalska Spadasz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Spadasz" (Ula Kowalska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ula Kowalska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Spadasz".

O albumie

Co roku w Polsce liczbę samobójstw wśród dzieci i młodzieży można porównać do znikania średniej wielkości szkoły*. Średnio trzech nastolatków dziennie podejmuje w Polsce próbę samobójczą**

Przyczyna wszystkich prób samobójczych wśród młodzieży jest jedna – mówi psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman – samotność.

Ula Kowalska postanowiła sprawę nagłośnić w swojej twórczości, po tym jak udanej próby samobójczej dokonała osoba z jej bliskiego otoczenia. „Nie chodzi o to, że jestem specjalistą psychologii czy psychiatrii, ale uważam że my sami możemy dużo zdziałać w temacie depresji wśród nas – zacząć choćby od częstszych rozmów ze sobą – nie tylko tych wirtualnych” – mówi Ula.

Do kampanii promującej piosenkę włączy się również Maja Herman – psychiatra i psychoterapeuta, bo jak mówi „nie ma w tej chwili ważniejszego tematu, sprawę trzeba nagłaśniać, choćby po to, żeby ludzie nie wstydzili się sięgać  po profesjonalną pomoc”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Spadasz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Spadasz".
Polecamy
Ula Kowalska
Ula Kowalska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!