Albumy muzyczne
nowość Space Melody

Alan Walker Space Melody Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Space Melody" (Alan Walker). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alan Walker.

  • Gatunek: Dubstep
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-11

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Space Melody".

O albumie

Po roku turbulencji związanych z pandemią, fanów muzyki elektronicznej wreszcie spotka coś miłego. Dwóch topowych artystów sceny EDM – DJ VIZE („Close Your Eyes”, „Never Let Me Down”) oraz Alan Walker („Faded”, „Alone”) wypuściło  nowy singiel zatytułowany „Space Melody”. W tym utworze artyści zabiorą słuchaczy w międzywymiarową podróż do przyszłości. W utworze, opartym na melodii rosyjskiego kompozytora filmowego Edwarda Artemyeva z filmu „Syberiada” z 1979 roku, zaśpiewała niemiecka wokalistka Leony.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Space Melody" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Space Melody".
Alan Walker
Alan Walker - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!