Albumy muzyczne
nowość Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”

Natalia Moskal Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano” Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”" (Natalia Moskal). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Natalia Moskal.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-09-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”".

O albumie

Tym razem zapraszamy do obejrzenia wykonania koncertowego wielkiego przeboju Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano” w wykonaniu Natalii Moskal. Nagranie pochodzi z   wyjątkowego spektaklu Wczoraj, dziś, jutro, którego premiera miała miejsce w czerwcu 2022 w lubelskiej Chatce Żaka.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”".

Więcej

Spodobał Ci się album "Sophii Loren „Tu vuo’ fa’ l’americano”"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku pop, polskie płyty muzyczne, polskie płyty muzyczne z gatunku pop, płyty z roku 2022, płyty z gatunku pop z roku 2022, polskie płyty z roku 2022, polskie płyty pop z roku 2022, płyty na literę S.
Natalia Moskal
Natalia Moskal - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!