Albumy muzyczne
nowość Solitude

Pablo Dylan Solitude Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Solitude" (Pablo Dylan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Pablo Dylan.

  • Gatunek: Reggae
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: EP
  • Data premiery: 2021-01-19

O albumie

EPka Solitude była napisana od razu po tym jak wróciłem z trasy koncertowej i wkroczyłem do nowego świata. To wspomnienia o tym jak funkcjonował świat. Byłem zainspirowany aktualnymi wydarzeniami i końcem normalności w społeczeństwie. I oczywiście legendami ze świata blues’a.” – mówi Pablo.

To pierwszy projekt z serii 3 EPek, które będą dotyczyły aktualnych wydarzeń na świecie takich jak niesprawiedliwość społeczna, czy szalejąca pandemia.

Te 3 EPki to moja interpretacja naszych czasów. Pierwsza z nich to refleksja na temat samotności i wspomnienia minionych dni. Druga Fortitude opowiada o lękach, sile i rewolucji, a także tym co się dzieje kiedy obrazy z przeszłości powracają. Trzecia Renaissance jest o ewentualnym odrodzeniu społeczeństwa, które musi nadejść po upadku.” 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Solitude" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Solitude".
Pablo Dylan
Pablo Dylan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!