Albumy muzyczne
So Icy Christmas

Gucci Mane So Icy Christmas Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "So Icy Christmas" (Gucci Mane). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gucci Mane.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-12-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "So Icy Christmas".

O albumie

Gucci Mane zadbał o to, by fani hip hopu mieli na Święta ulubioną płytę. "So Icy Christmas" to 17 nowych utworów i dowód na wszechstronny talent mającego 3 miliardy streamerów gwiazdora. Wydawnictwo promuje singiel "Servin", za który odpowiada BiC Fizzle. Piosence towarzyszy wypełniony uliczną energią klip, który można zobaczyć na YouTube.

So Icy Boyz" to obok "So Icy Gang, Vol. 1" i "Gucci Mane Presents: So Icy Summer" jedna z popularnych kompilacji Gucciego Mane'a i jego wytwórni 1017 Global Music znanej też jako The New 1017Gucci Mane wydał ponadto w tym roku płytę "Ice Daddy", której producentem wykonawczym był jego syn Ice Davis, a wśród gości pojawili się Lil Baby, Lil Uzi Vert, Pooh Shiesty, E-40, 2 Chainz i inni. Z krążka pochodzą single "Shit Crazy" (Feat. Big 30) i "Like 34 & 8" (Feat. Pooh Shiesty).

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "So Icy Christmas" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "So Icy Christmas".
Gucci Mane
Gucci Mane - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!