Albumy muzyczne
nowość Słony Karmel

Siles i IGA Słony Karmel Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Słony Karmel" (Siles i IGA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Siles i IGA.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-24

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Słony Karmel".

O albumie

Siles kolejny raz zaskakuje odbiorców swoim eklektycznym stylem. Tym razem otwiera przed słuchaczami nowy wymiar deep house’owego singla na końcówkę wakacji.

W odróżnieniu do wcześniejszych, poważnych, często poruszających emocjonalne rozterki numerów Silesa, „Słony Karmel” wprowadza nastrój wolności i spontaniczności, którymi kieruje się nowe pokolenie. Klarowne melodie Silesa w połączeniu z aksamitnym głosem młodej wokalistki Igi tworzą nowoczesną, energetyczną i klubową mieszankę, która może towarzyszyć odbiorcom zarówno na parkiecie, jak i w radiowym odsłuchu. Ten refren niewątpliwie zostanie w głowach dłużej niż tegoroczne wakacje! Za produkcję numeru odpowiada Faded Dollars.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Słony Karmel" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Słony Karmel".
Siles i IGA
Siles i IGA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!